Keçeden Emoji Çanta Yapılışı

Sevgili hanımlar akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte emoji ikonları ile de sık haşır neşir oluyoruz. Sanal alemde facebook ve watshapp gibi uygulamalarda klavye kenarında gördüğünüz sarı sevimli ikonlara denmektedir emoji, emoji nedir merak edenleriniz ve bilmeyenleriniz için açıklamış olalım.

Madem bu kadar moda oldu emojiler bizde keçeden emoji çanta nasıl yapılır sizlere göstermek istedik. Emoji dekorasyon ürünleri ve aksesuarlar şuan çok moda. Sizde modaya ayak uydurarak harika bir emoji el çantası yapabilirsiniz. Nasıl diye sorarsanız galerimizde keçeden emoji çanta yapılışı detaylı olarak anlatılmış.

Yinede biz sizler için kısaca bahsedelim emoji çanta yapımı için bize 3 farklı keçe lazım olacak bir makas bir fermuar ve çantamızın kulpu için bir askı ipi çetvel kesici ve yapıştırıcımızı da unutmuyoruz elbette. Şablonumuzu oluşturuyoruz, emoji ikonumuzun yüz hatlarını keserek şablonumuza gösterilen şekilde monte ediyoruz ve galerimizde anlatıldığı gibi devam ediyoruz.

Bir emoji dıy projesi de hayata geçmiş oluyor. Hoşçakalın

Keçeden Emoji Çanta Yapılışı

Paylaş:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir