Keçeden Baykuş Modeli Lavanta Kokusu Yapımı

Sevgili hanımlar baykuş modelinin ve motifinin bu aralar çok moda olduğunu hepimiz biliyoruz.Bu yüzden baykuş motifi ile yapılan her güzel şeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yine bunlardan bir tanesi keçeden baykuş modeli hemde lavanta kokulu hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Eşyalarınızın arasında lavanta kokulu dekoratif baykuş motifli bir aksesuar elbette hoş duracaktır.Baykuş keseli lavanta kokumuzu yaparak özel nişan ve düğün gibi törenlerinizde içlerine kına koyarak farklı bir yaklaşım yaparak popüler olabilirsiniz.Veya örnekleri çoğaltmak gerekirse çocuğunuzun veya bebeğinizin doğum gününde arkadaşlarına lavanta kokulu baykuş kesesi hediye etmek güzel fikir olabilir.

Keçeden baykuş modeli lavanta kokusu yapımı için anlatacaklarımızı dikkatlice izleyerek adım adım uygulayabilirsiniz. Baykuş motifli lavanta kokusu çok hoşunuza gidecek.

Baykuş Motifli Lavanta Kokusu Nasıl Yapılır ?

Bize gerekli olacak malzemeler renkli keçeler olacak bu renkli keçelerimizi şablonumuzda gösterilen şekilde keserek birleştireceğiz. Daha sonrada baykuş motifini ve gövdesini çeşitli renklerde kumaşlar kullanarak süsleyeceğiz.Baykuş motifinin gözleri içinde keçeler kullanabilirsiniz.

baykus-motifli-lavanta-kokusu

Baykuş motifli lavanta kokumuzu yapmak için arka kısımdaki yüz kısmı için bir adeti şekilde gösterildiği gibi üst kısmından kenarının ortası olacak şekilde 1cm kadar büzerek dikeceğiz. Baykuş desenli lavanta kesemize askı yapmak için ise siyah bir ip ile ucunu birleştirerek bu kısıma sabitlememiz yeterli olacaktır.

Geri kalan kısmı fotoğraflarda ve şablonda oldukça açık bir şekilde gösteriliyor.Baykuş motifinizi bitirmeden önce aman lavanta koymayı unutmayınız hepinize başarılar diliyorum. Eşinize bir tane hediye yaparak arabasına asması için küçük bir süpriz yapabilirsiniz.

Keçe İle Lavanta Kesesi Yapılışı Resimli Anlatım

Keçe ile lavanta kesesi yapımını aşağıdaki şablon ve detaylı resimlerden kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Baykuş motifi ile ilgili daha önce paylaştığımız baykuş desenli bebek patiği konumuz ilginizi çekebilir.

Baykuş Desenli Örgü Modelleri

Tığ İşi Baykuş Motifi Yapımı

Örgü Baykuş Desenli Bayan Kazak Modeli


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git