Karton Kutu İle Modern Ve Basit Atkı Yapılışı

Merhaba bayanlar değişik örgü modelleri ve anlatımlı örgülerimize devam ediyoruz. Sizlere bu yazımızda bir karton veya cetvel yardımı ile basit örgü atkı yapımını anlatmaya çalışacağım.Örgü atkımız dediğimiz gibi cetvel veya kartona basit döngüler yapmak suretiyle oluşmaktadır. Bu basit atkı modelini verdiğimiz örgü atkımızı yapmak biraz zamanınızı alabilir.Farklı renklerden ipler kullanılarak bu şık ve modern bayan atkısı meydana geliyor.

Örgü atkı modelimiz hoşunuza gitti ise renkli iplerinizi hazırladıktan sonra aşağıdaki fotoğraflarımızda ki adımları dikkatlice uyguladığınızda projeniz bitmiş olacaktır. Biraz dikkat ve emek istiyor. İlerleyen sürelerde video bulabilirsem onuda paylaşacağım sizlerle.

 

Bayanlar İçin Basit Örgü Atkı Modeli Ve Yapılışı

Öncelikle bir kaç karton parçası bularak kalıplarınızı hazırlamalısınız. Yada bir cetvel parçası eski bir cetve olabilir. Fotoğraflarda anlatılan gibi şablon karton parçalarını oluşturunuz.

karton-parcalari-ile-basit-atki-yapimi

Gözünüz korkmasın hanımlar biraz zor gibi dursa da çok basit karton şablonumuz da istediğimiz uzunlukta örgümüzü oluşturuyoruz kaç renk düşünüyorsak daha sonra bu örgüleri birleştireceğiz aşağıdaki fotoğraflarda anlatılan gibi.

karton-parcalari-ile-basit-atki-yapimi-1

Basit Renkli Atkı Yapımı Galeri

Evet detaylı fotoğraflar video şuanda koyamıyorum bulamadığım için fakat ilerleyen günlerde karşılaşırsam.Mutlaka ekleyeceğim.

 

Paylaş:

Yorum yapın:



Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git