Kare Motifler İle Örgü Masa Örtüsü Yapımı

Çok şık ve gösterişli bir masa örtüsü modeliyle yine sizlerleyiz. Kim demiş örgü ile modern ve tarz olunmaz işte size buna kapak gibi bir cevap harika bir tığ işi masa örtüsü modeli. Göz yormayan şık ve zarif hemde çok kolay.Eskitme mobilyalar ile daha çok uyum sağlayacak bir runner masa örtüsü modeli, örgü masa örtüsü modelimizin yapımı da dediğimiz gibi bir o kadar basit, renkli motifler oluşturarak birleştirmek suretiyle örtümüzü tamamlayacağız.

Çok detaylı bir anlatıma gerek yok bence her şey gayet açık ve net kendinize tığ işi veya örgü ile yapılmış modern bir masa örtüsü modeli arıyorsanız. Bu masa örtüsü tam size göre.Motif birleştirme tekniklerinden bir tanesini bilmeniz bu örtüyü yapmak için yeterli.

tig-isi-runner-masa-ortusu-yapimi

Eğer motif birleştirme ile ilgili bir bilginiz yok ise sitemizde bu konuyla alakalı bir yazı paylaşmıştık. Tığ işi motif birleştirme nasıl yapılır ? başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ediyoruz. Gerekli bilgiyi bu yazımızda bulacaksınız.

tig-isi-runner-masa-ortusu-yapimi-1

Bu güzel runner masa örtüsü modelimizin hoşunuza gittiğinden eminim farklı bir yolla da yapabilirsiniz.Yabancılar buna büyük anne motif birleştirme diyorlar bu yüzden bunun nasıl yapıldığınıda konumuzun altında sizlerle paylaştım fotoğrafları dikkatlice takip ettiğinizde öğrenebilirsiniz.Sizlere kusursuz anlatımlar yapmak isterim fakat herzaman yeterli kaynak ve bilgiye erişemiyoruz. Hiç olmazsa model ve fikir sahibi olmuş oluyorsunuz.

tig-isi-runner-masa-ortusu-yapimi-2

Evet hanımlar başka bir model ve örgü işinde görüşmek üzere hoşçakalın.

tig-isi-runner-masa-ortusu-yapimi-3

 

Büyükanne Motifi Birleştirme Nasıl Yapılır ?

 


Yorum yapın:Etiketler:

Kare Motifler İle Örgü Masa Örtüsü Yapımı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Şeyma Önder dedi ki:

    bu örgüleri satıyormusunuz çok beğendim size ulaşabilirmişim

    1. Örgü Bahçem dedi ki:

      Şeyma hanım merhaba örgüleri biz Örgü Bahçem olarak satmıyoruz. Fakat üye olarak beğendiğiniz modelin resimlerini yükleyerek satın almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Size yardımcı olacak üyelerimiz ulaşacaklardır.

Sayfa başına git