İstiridye Örgü Modeli Nasıl Örülür ?

Biz hanımlar örgü işlerimizi yaparken birçok farklı örgü modeli kullanırız. Haroşa örgü modeli, Tunus işi örgü modeli gibi birçok örgü modeli bize benzersiz ve şık örgü işleri yapmamızda yol gösterici oluyor.Bunlardan bir tanesi de istiridye örgü modeli ve yapılışı. Bu birbirinden farklı modelleri kullanarak çeşit çeşit trikolar, bebek patikleri, yelekler, bolerolar ve daha birçok çeşit örme işleri ortaya çıkarabiliriz.

İstiridye örgü modeli yapımı birçok farklı örgü modelinden bir tanesidir. İstiridye örgü modeli kullanarak yaptığınız örgü işleri bittiğinde, ördüğünüz kumaşlarda istiridye içinde inci varmış gibi hoş bir görüntü oluşacaktır.İstiridye örgü tekniğini kullanarak özellikle bebeğinize, çocuklarınıza ya da bir yakınınızın çocuklarına çok güzel örgü işleri örebilirsiniz.

istiridye-orgu-modeli-3

İstiridye örgü tekniğini çok güzel ve açıklayıcı bir şekilde anlatan bir youtube videosu bulduk. Bu videoyu sizlerle paylaşarak bu tekniği usulünce öğrenmenize katkı sağlamak istiyoruz. Bu arada istiridye örgü modeli yapımı ve anlatımı videosunu hazırlayan hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gerçekten çok güzel ve açıklayıcı bir anlatımla istiridye örgü modeli yapılışını en ince ayrıntısına kadar mükemmel bir şekilde anlatıyor.

istiridye-orgu-modeli-1

Siz de hanımefendinin talimatlarını uygulayarak bu şık ve estetik örgü modelini hakkıyla öğrenebilirsiniz.Değişik örgü modellerine de göz atmak isterseniz sitemizin ilgili kategorisi hizmetinizdedir. Ufkunuzu açacak ve örgü işlerinize yeni bir estetik katacak birçok örgü modeli bulabilirsiniz.

 

İstiridye Örgü Nasıl Örülür Videolu Anlatım

İstiridye örgü modelinin yapımını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Yine bir istiridye atkı modelini linkimizden ulaşabilirsiniz.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git