İrlanda Örgü Modeli Tığ İşi Yaprak Yapımı ?

Tığ işi ile ilgili yayınladığımız örgü modelleri ve elişi dantel örneklerine bir yenisini daha eklemiş bulunuyoruz. İrlanda danteli belki bilenlerimiz vardır yada öğrenenlerimiz olacaktır. Dantel örneğimiz yapraktan ve dallardan oluşuyor oldukça şık ve güzel bir dantel örneği bir çok süslemede ve elişi tığ işi çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

İrlanda örgü modeli ile dal ve yaprak nasıl yapılır merak ediyorsanız konumuz sonunda sizler için paylaştığımız irlanda danteli yaprak yapımı videomuzu izleyerek kolay ve pratik şekilde bu örgü modelini yapabilirsiniz.

Farklı paylaşımlarımızdan birinde yine sizlere irlanda modelinden bahsetmiştik oda , irlanda modeli örgü çiçek motifi nasıl yapılır ? konumuzdu , ilgilenen hanımlar bu konumuzda göz atabilirler.

Yeşik ve sarı renk kullanılarak yapılmış gerçekten renk seçimi de oldukça güzel bizden sizlere değişik örnekler sunması sizden ise bunları en güzel şekilde örmesi kalıyor hanımlar.

tig-isi-irlanda-danteli-nasil-yapilir

İrlanda Modeli Tığ İşi Dantel Örneği Yapımı

Örnek videoda oldukça detaylı bir şekilde anlatılıyor. Tomurcuk şeklinde çiçekler ve dallardan oluşuyor ayrıca yapraklarıda bir okadar zarif.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

İrlanda Örgü Modeli Tığ İşi Yaprak Yapımı ? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Gerçekten bayıldım

Sayfa başına git