İki Farklı Şekilde Tığ İşi Yıldız Motifi Yapılışı

Örgü ve elişi işlemelerimizde süslemeler vaggeçilmezlerimiz arasında olduğunu hepimiz biliyoruz.Bu süslemeler çiçek motifi, yıldız motifi, bir örgü düğme bu örnekleri çoğaltmak mümkün. Biz bu yazımızda size tığ işi yıldız motifinin yapılışını öğreneceğiz. Yıldız örgü motifini bilenlerimiz olabilir. Fakat biz bilmeyen arkadaşlarımız için farklı bir kaç yöntem sunacağız.

Galerimizde tığ işi yıldız motifi yapımı adım adım resimli olacak şekilde yapılmıştır. İki farklı şekilde tığ işi yıldız örgü motifi anlatılmıştır.Hangisi kolay gelecekse o motifi kullanmanızı öneriyoruz.

Resimli anlatımda tığ işi yıldız motifi şemalarınıda görebilirsiniz. Bu yıldız motifi şemaları size örgü işinizde kolaylık sağlayacaktır.Motiflerden bahsetmişken daha önce yayınladığımız bir makalede paylatığımız 3 boyutlu çiçek motifi nasıl yapılır ? konumuz ilginizi çekebilir. Daha farklı motifler ve örgü modelleri için web sitemizde arama yapmanız yeterli olacaktır.

Örgüde Tığ işi Yıldız Motifi Nasıl Yapılır ?

Yıldız örgü motifini bilmeyen hanımlar galerimizi dikkatlice izleyerek gerekli aşamaları uygulayarak tığ işi yıldız motifini uygulayabilirler. Deneyen tüm hanımlara kolay gelsin diyoruz.

Paylaş:

Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir