Hakkımızda

Değerli Ziyaretçimiz ;

Örgü Bahçem, ( www.orgubahcem.com ) bayanların ilgi alanlarına yönelik, örgü modelleri başta olmak üzere elişi, geri dönüşüm projeleri, moda, güzellik gibi konularda paylaşımlar ve bilgilendirici makaleler yayınlayan bir web sitesidir.

www.orgubahcem.com’ da yayınlanmış olan  içerikler, makaleler, fotoğraflar, şemalar ve videolar yazarlarımızın beğendiği veya kendi uyguladığı projelerine ait makaleler olabilir.Size ait bir projenin izinsiz veya rahatsız edici (Telif Hakkı ) doğurduğunu düşünüyorsanız bizim ile ” İletişim “sayfamızı kullanarak irtibat kurunuz.

Talebinize istinaden, gerekli incelemeler doğrultusunda 5846 sayılı kanun olan “FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU” gereğince ilgili içerik, makale, fotoğraf, video’larda Uyar-Kaldır şeklinde düzenleme yapılacaktır.

www.orgubahcem.com’ da yayınlanmış olan  içerikler, makaleler, fotoğraflar, şemalar ve videolar  DMCA sertifası ile lisanslı olarak kayıt altına alınmıştır. www.orgubahcem.com ile alakalı diğer tüm Gizlilik Ve Kullanım Koşulları özel maddeler halinde belirlenmiştir.

 

Web sitemizden yapılan tüm alıntılarda gerekli sayfanın linki veya www.orgubahcem.com link’i yer almalıdır.

Bilgi paylaştıkça güzelleşir ve büyür…

 

Paylaş:
Sayfa başına git