Giyim Tarzınızla Belinizi Nasıl İnce Gösterebilirsiniz ?

Her gün planlı egzersiz yapmak ve diyetisyen uzmanlığında beslenmek vücudunuzun zarif ve güzel bir gösterişe sahip olması için yapılacakların en başında geliyor. Güzelliğinizi sürdürmede ve bakımlı kalabilmekte bir diğer etmen de doğru giyinebilmek kısacası başarılı kombinler yapabilmektir… Doğru kombinleri sizlere sürekli sunmaya çalışıyoruz. Bugün ki konumuz ise kadının kıvrımlarını yani kısacası belini nasıl ortaya çıkarabilir. Belinizi ince gösterecek kombinler nelerdir, nelere dikkat etmeliyiz işte bunu yazımızda sizlere vermeye çalışacağız.

Doğru stilde, renkte gömlek ve buna göre seçilmiş bir kalem etek ile yapacağınız kombin, belinizi ortaya çıkaracak ve sizi zayıf gösterecektir.Uzun etek giydiğiniz zamanlarda sizi zayıf gösterecek ve kıvrımlarınızı ortaya çıkaracak bir ayakkabı kullanmalısınız. Tabi ki uzun etek deyince aklımıza kıyafetinizle uygun topuklu ayakkabılar geliyor.

Tişört ve penye giydiğinizde salaş durmasını istiyor olabilirsiniz. Belinizi ince göstermek istediğinizde muhakkak tişörtünüzü ve ya penyenizi pantolonunuzun içine ve ya eteğinize sokmalısınız. Bu şekilde de salaş durmasını sağlayabilir hem de belinizi ince gösterecek kombinler yapmış olursunuz.Belinizi ince göstermek ve hatlarınızı öne çıkarmak için mutlaka elbiselerinizde kemer kullanmalısınız.

Yüksek belli etek modelleri ve yüksek bel kesim pantolonlar belinizi ince gösterecektir. Özellikle yüksek bel kesimi olan kumaş ve kot pantolonlar belinizi ince gösterecek kombinler için kullanabilirsiniz.Kum saati şekline bürünmek için A kesimli etekler ve elbiseleri kullanmanız da sizi zayıf gösterecektir. Bu etkiyi stiletto ayakkabılarla da oluşturabilirsiniz.

Panel elbiseleri modanın kadınları en şık gösteren parçaları arasında yer alır tabi doğru kullanıldığında… Bu tür elbiseler karşı tarafta hep belinizi ince gösteren bir etki bırakır. Bu sebeple belinizi ince gösterecek kombinler de sürekli olarak panel elbiseleri kullanabilirsiniz.

 

Belinizi İnce Göstermek İçin Kıyafet Kombinleri

 

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git