Gençlere Örgü Motifli Krem Mini Etek Yapılışı

Tam yazın ortasındayız ve her yerde ve ortamda kullanabileceğiniz harika bir örgü etek yapılışı hakkında olacak bu yazımız.Harika motiflerin birbirine birleştirilmesiyle oluşan güzel bir mini etek yapımı. Mağazalarda arasanız bulamayacağınız el işi göz nuru aynı zamanda çok şık ve modern bir etek sahibi olmak istemezmisiniz hemde elişi örgü ile yapılmış bir mini etek.

Elişi ve örgü ile yapılan örgü modellerinin bize sağladığı avantajlardan en güzeli bir giysinin veya bir aksesuarın örgü ile yapılırken hem istenilen boyuta ve şekle getirilebilmesi hemde ufak tefek değişiklikler yapma fırsatı vermesi bu yüzden bizde örgü mini etek yapılışında kendi zevkimize göre renk ve ufak motif süslemeleri kullanabiliriz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış.

Görsellerini görmüş olduğunuz eteğin çok detaylı bir anlatımını yapamayacağız ama bulduğumuz kaynaktaki görselleri ve tüm etek yapımına ilişkin şemaları sizler için ekledik. Örgü modelleri ve elişi işlerine yatkın olan hanımların bu eteği kolay ve pratik bir şekilde yapabileceklerini düşünüyorum. Hiç olmazsa elinizin altında bir fikir ve bir motif bulunmuş olacak.

orgu-motifli-krem-etek-yapimi

Fotoğrafta gördüğünüz gibi krem renk tercih edilmiş ve oldukça şık durmuş motifler tek tek örüldükten sonra birleştirilmiş ve bir astar üzerinde toplanmış.

orgu-motifli-krem-etek-yapimi-1

Üstteki fotoğrafta ve altta galerimizde bulabileceğiniz tüm şema ve motif açıklamaları bu örgü mini eteğin açıklamalı anlatımına dair şemalar ve yardımcı imajlar umarım işinize yarar.

orgu-motifli-krem-etek-yapimi-2

Bun şemalarda da örgü motifimizin nasıl oluşturulacağı hakkında sizlere bilgiler veriyor.

orgu-motifli-krem-etek-yapimi-3

Örgü Mini Etek Yapılışı Fotoğraflı Anlatım

Evet hanımlar gençler için örgü mini etek yapımın tüm detaylarına galerimizdeki fotoğraflardan takip ederek ulaşabilirsiniz. Her ne kadar gençler için yazmış olsak bile motifi  ve renklerini değiştirerek her yaştaki bayana uygun bir hale getirerek bu güzel örgü motifli etek modelini yapabilirsiniz.


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git