Genç Bayanlar İçin Örgü Yelek Modelleri

Genç bayanlar için el yapımı yelekler ayrı bir güzelliğe sahiptir. Yani Örgü biçiminde dikilen ve desenleri de bu şekilde sağlanan modeller, Kış aylarında kadınlar için giyim konusunda çok özel oluyor. Örgü Yelek Modelleri, bu sezonda şık tasarımı ve el yapımı olmasından dolayı harika desenlerle üretilmiştir. Soğuk havalarda kadınların içini ısıtmanın yanında, desen farklılığı sayesinde oldukça tarz duruyor.

2014 -2015 En Şık Bayan Örgü Yeleklerin, yapılması açısından gerçekten emek gerektiriyor. Markaların ürettikleri Hırkalar dışında, bayanların Şiş kullanarak elleriyle yaptıkları modellerde mevcuttur. Bu bakımdan, Hırkalara desen verilmesinde Şişin ve iğneyle beraber dikimin faktörü çok büyüktür. Dantelli, Çiçekli ve üzeri değişik şekillerle  süslenen bu Hırka modellerine bayılacaksınız. Evlerinizde yapmak için sevdiğiniz renklerle beraber çok hoş karışımlar elde etmek mümkün.

Yani Örgü yapmaktan anlayan kadınlar, bu tarz Yelek modellerini en iyi şekilde motife ederler. Dantelli modeller için, şiş ve iğneyle beraber ipleri Örgü tarzında harika şekilde tasarlamak mümkün olacak. Ortası delikli ve İlmek yaparak işlenen Yelekler, bayanların ilgisini çok fazla çekecektir.

 

Genç Bayanlara Harika Örgü Yelek Modelleri

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git