Gelin Duvak Modelleri

Gelin adaylarımız en özel anlarında tabi ki en güzel olmak isteyeceklerdir.Her gelin adayının hayalinde mutlaka bir gelinlik modeli ve duvak stili vardır.Ve düğün gününün hayalini evlilik çağına gelen her genç kızımız hayal etmektedir.
Gelinlik seçimi sona erdikten sonra karar verme süreci bu sefer en önemli gelin aksesuarlarından olan gelin duvak modellerine gelir. .Gelin adayları duvak tercihi yaparken gelinlikleriyle duvak modellerinin uyum içerisinde olmasına özellikle dikkat etmelidirler.

Çok iddialı duvak modelleri son zamanlarda tercih edilmeye başladı ama dantelli duvak örnekleri ve kabarık duvak modellerinin yerini hiçbiri dolduramıyor ve en çok seçilen duvaklar arasındaki yerini korumakta.Sizler için en beğenilen 2014 duvak modellerini derledik .Duvak seçiminizi yapmadan bakmanızı tavsiye ederiz.Detaylı incelemek için galerimizi inceleyebilirsiniz.

Gelin adaylarımıza en önemli verebileceğimiz tavsiye o gün en mutlu günler hiçbir şeyin onları üzmesine izin vermemeleri ve bunun için gelinlik, duvak ve akabinde ayakkabı seçerken hem şık ve şık olduğu kadar da rahat olabilecek modelleri tercih etmeleridir. Aksi bir durum en özel gecelerinde mutsuzluk yaşamalarına sebep olabilir.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Gelin Duvak Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Melis dedi ki:

    Bir tanesini çok beğendim nasıl satın alabilirim ?

  2. Örgü Bahçem dedi ki:

    Melis hanım sitemiz üzerinde sadece modellere dair görseller ve anlatımlar mevcuttur. Ürün satışı şuan için yoktur. İlginize teşekkür ederiz.Beğendiğiniz modeli belirtirseniz nereden alabileceğinize dair araştırma yapabiliriz.

Sayfa başına git