Fazla Kilonuzdan Bu İçeceklerle Kurtulun !

Sizler için fazla kilolarınızdan kurtulabileceğiniz ve yağlarınızı yakmaya yardımcı olacak içecek tarifini sunacağız. Biz bayanların en büyük sorunu basen ve bel bölgelerimizdeki simit diye tabir ettiğimiz kısımdaki yağlarımızdan kurtulma.Bu yağlardan kurtulmak istiyorsanız.

Şimdi sizlere vereceğimiz yağ yakıcı içecek tarifimizi deneyebilirsiniz. Bu tarifi uygulayarak her ara öğününüzde tüketerek tokluk hissinizi koruyabilirsiniz.

Peki bu içeceğimizin marifetleri nelerdir ; bu harika içeceğimizin içindeki karışımlar kefir, tarçın, keten tohumu ve tabi ki kefir bulunuyor. Emin olun tadına bayılacaksınız.

Kefirin Faydaları : Kefirin faydalarını daha önce anlatmıştık bunlardan bazıları bol protein ve kalsiyum içererek kasları besler.İçinde bulunan kalsiyumdan dolayı yağ yakmayı hızlandırır. Ayrıca kansere ve depresyona karşı iyi gelmektedir. Bizim konumuzla alakalı olan kısmı ise tok tutar ve tatlı ve şeker ihtiyacınızı keserek yağ yakmanızı hızlandıracağından hızlı bir şekilde kilo verirsiniz.

bu-icecekler-zayiflatiyor

Gerekli Malzemeler,

Bir (1) su bardağı kefir.
Bir (1) adet mevsima ait olan meyve muz olabilir avokado yada çilek, istediğiniz bir tanesi olabilir.
Bir (1) çay kaşığı tarçın (Toz Olacak)
Bir (1) çay kaşığı öğütülmüş keten tohumu

kefirle-fazla-kilolarinizidan-kurtulun

Malzemelerimizi de hazırladıktan sonra fazla yağlarınızdan kurtulmak için bu meyveleri mutfak robotlarınız da çekmek suretiyle püre haline getireceğiz. Daha sonra diğer malzemelerimiz olan tarçın, keten tohumu ve kefirimizi de atarak iyice karıştıracağız. İçeceğimiz hazır içeceğimizi akşama yakın veya uykuya dalmadan 2 – 3 saat önce içerseniz daha iyi olacaktır.

Amacımız akşam vücudumuzun bize vereceği açlık hissini kefir ile karşılayarak o hisse azaltarak tokluk hissine kavuşmamız olacak. Kefiri marketlerden veya aktar gibi yerlerden mayasını alarak kendiniz de yapabilirsiniz.

Paylaş:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir