Fas İşi Örgü Boncuk Örme Tekniği (Video’lu Anlatım)

Uzun bir aradan sonra sizlere güzel bir fas işi örgü modelinin nasıl yapıldığını dilimizin döndüğü kadar anlatmaya çalışacağız. Fas işi örgü boncuk tekniğini anlatımımızda ve konumuzun altındaki videolu anlatımdan bulabilirsiniz. Tığ işleri ile uğraşan hanımların hoşuna gidecek bir örgü tekniğidir.

Fas işi yuvarlak boncuk örneğini yapabilmek için yumuşak bir ip kullanmalısınız.Fas işi örgü modellerine biraz daha ağırlık vereceğim yeni yazılarımda sizlere anlatılmayan daha önce hiç gösterilmeyen farklı ve değişik anlatımlı örgü tekniklerine yer vermeye çalışıyoruz.

Çok detaylı bir anlatım sunamayacağım sizlere takılan veya bu örgü tekniğini yapamayan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışacağız. Konu altından yorum yaparak bizlere sorularınızı yöneltebilirsiniz. Fas işi boncuk örgüsü nasıl yapılır bir bakalım.

Fas İşi Örgü Boncuk Tekniği Fotoğraflı Eğitim

Fas örgüsünü detaylı anlayabilmeniz için örgümüzün aşamalarını fotoğraflı bir şekilde ekliyoruz.

Fas İşi Örgüsü Nasıl Yapılır Eğitim Videosu

Fotoğraflardan fas örgüsünü çıkaramayan hanımlar için birde eğitim videosu ekliyoruz. Kaynakta anlatım yabancı olduğu için çok fazla çeviri yapamadık. Fakat sorusu olan hanımlara yardımcı olmaya çalışacağız.Unutmadan bu örgümüzün diğer bir ismi ise fas işi çini dikişi olarak adlandırılıyor.


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git