Eski Sevgili Nasıl Unutulur?

Eski sevgiliyi unutmak söylemesi dile kolay olsa da dile kolay geldiği gibi  yüreğe kolay gelmiyor tabi ki.Her alışkanlıktan hatta bağımlılıktan  kurtulmak zor olduğu gibi sevgiliden onun hatıralarından kurtulmakta kolay değil.Ama çaresiz değil.Bu birazda size bağlı ondan kurtulmak isteyip istemediğinizle.Ve üzerinden klasik olacak ama unutmak için zaman geçmesi gerekiyor. Zaman her şeyi unutturur.Bunu sadece siz yaşamadınız on kişiden yedisi mutlaka yaşadı ve kafasında bu problemi aştı emin olun ki sizde başaracaksınız.

eski-sevgili-nasil-unutulur

Unutma Aşamasında  Yapmanız Gerekenler

 

Öncelikle siz buna hazır mısınız?Onu unutmayı istiyor musunuz?Bunu şöyle düşünün ister siz ayrılın ister karşı taraf olması gerekiyordu ve oldu.Onu ölmüş kabul edip yolunuza devam etmeye başlayabilirsiniz.Sanırım bu daha mantıklı öyle değil mi?

Bu ayrılık ardından kendinizi zor durumda bırakmayın içinize atıp bir köşede sessiz sedasız oturup kalmayın.Acınızı yaşayın, ağlamak istiyorsanız ağlayın, dertleşmek istiyorsanız güvenilir bir dostunuz varsa içinizden ne geçiyorsa onun bunu paylaşabilirsiniz ve istediğiniz ne varsa yiyebilirsiniz sizi mutlu edecek her ne varsa.İçinizde bir umut kıpırtısı varsa dahi bunun asla gerçekleşmeyeceğine kendinizi inandırma vakti geldi.Ne yaparsanız yapın asla kavuşmayacaksınız bunu unutmayın.

 

Hatıraları Silmelisiniz !

 

Ona dair her ne varsa onu hatırlatan bütün hatıralardan uzaklaşın ve yeni bir hayata hazırlanın.Bu sosyal medya olabilir alınan hediyeler olabilir hepsinde ki izleri tek tek temizleyin.En ufak bir temastan kaçının!
Bol bol ailenizle vakit geçirin. ortak arkadaşlardan uzak durun.Yalnızlıktan kaçının ve sizi seven dostlarınızla harika dolu dolu vakit geçirmeyi deneyin.Ve yeni aşklara yelken açın hayata renkli bakmaya çalışın.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git