Eski Kazak Ve Eşyaları Değerlendirin

Sizden de duyar gibiyim bu kışta bu kazağı giyyim seneye gözden çıkarırım dediğinizi. Öyle değil mi hepimizin hakkında böyle düşündüğü birçok kıyafeti var.Bugün işte bu gözden çıkarılmış eski kazak, eski hırka, yırtılmış kot vs. neyiniz varsa onları nasıl değerlendirebilirim diyorsanız geri dönüşüm fikirleri yazımızı incelemenizi tavsiye ediyorum.

Geri Dönüşüm Fikirleri

Eski kazak değerlendirme yöntemiyle neler sahibi olabileceğinizi tek tek hatırlatmak isterim.Eskimiş kazakların kol kısınlarından uç kısmı bileğinizi kavrayacak şekilde keserek harika eldiven sahibi olabilirsiniz üstelik bunu sıcak tutan bir kazak olduğunu düşünün ne güzel bir iş çıkardığınızı.Gelelim başka bir fikre soğuk günlerde bayanların çok kullandığı su torbaları vazgeçilmezimizdir.İşte desenli saç örgü modelli bir kazak hemen hemen her dolapta bulunur işte artık bu kazaktan çok sıkıldım diyorsanız su torbası kılıfınız hazır demektir.Başka bir örnek eskiyen kazaktan kırlent yapımı  muhteşem bir proje bence rengarenk dekotatif örgü yastık yaparak evinizi sevindirmenin zamanı geldi.
Örgü kazaktan çanta yaparak ve bunları eski toka veya renkli düğmelerle süsleyerek cıvıl cıvıl çantalar yapabilirisiniz.

Evinizde yine örgü dekorasyon fikri olarak eski eşyaları değerlendirme yöntemiyle bir kaç kazak yardımıyla küp şeklinde eski kazaktan puf yapma fikri de fena sayılmaz.

Eski Kazak ve Eşyaları Değerlendirme Galerisi ;


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git