Eşiniz Sizi Yeterince Cazibeli Buluyor mu ?

Eşiniz sizi cazibeli ve çekici buluyor mu ? sorusuna bu makalemizde cevap bulabilirsiniz.Karşı cinsin konumuz ile ilgili neler düşündüğünü duymanız sizleri biraz şaşırtıp birazda kendinize olan güveninizi yerine getirecektir. Sizlere bu konuyla alakalı cazibeli kadın nasıl olur sorusuna cevaplamanıza yardımcı olacak bir kaç ipucu vereceğiz.

Cazibeli bayan olmak için ; karşı tarafı hareketleriniz ile etkilemelisiniz. Çok heyecanlı ve stres yapan dudaklarını yiyip bitiren kadınlardan mısınız ?Dudaklarını ısıran bayanlar erkekleri oldukça etkilerler ve bu konuda en etkili formül diyebiliriz.Bu tavır erkeklerin gerçekten çok hoşlarına gidiyor. Kravat bağlamayı bilmiyorsanız hemen öğrenseniz iyi edersiniz. Bir erkeği etki alanınıza sokmak istiyorsanız kravat bağlarken bunu çok rahat yapabilirsiniz. En önemlisini ise masaj dır. Masaj yapmayı bırakın daha kelimesini duyduklarında çok etkileneceklerdir. Partneriniz ile göz temasını asla bozmayın göz göze geldiğiniz anda gözlerinizi kaçırmadığınız taktirde bu özgüven onu etkileyecektir.

seksi-kadin-olmak

Giyim Tarzı Erkekleri Etkiler mi ?

 

Eğer çıplak olarak ben çok seksiyim diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz bu düşünce tarzı çok eskide kaldı. Zaman kıyafetler ile seksi olma zamanıdır. Dekolte olmayan bir elbise ile dekolte vermek ustalık ve marifet isteyen bir iştir. Eğer seksi kadın olmayı arzuluyorsanız. Topuklu ayakkabılarınızı hazır etmeniz gerekmektedir. Seksilik topuklu ayakkabılar ile başlar.Sessizlik içindeki topuk sesleriniz erkeklerin kalbinde atar.

Üst bluzunuz boyun kısmından straplez şeklinde tercih edilmelidir. Küçük bir frikikte bile onun aklını başından alabilirsiniz. Küpe seçiminiz mutlaka halka küpeden yana olmalıdır, halka küpeler iddalı olduğunuzun ifadesidir. Omzunuzdan düşük giyim tarzı ise çok seksi bulunduğundan emin olmalısınız. Eğer daha spor giyimden hoşlanıyorsanız deri parçalar deri etek ve taylar da bunun yerini alabilir.

esiniz-sizi-yeterince-cazibeli-buluyormu

 

Seksi Olmak İçin Saçlarınızı Önemseyin !

 

Kadınsı kadın olmanın en önemli faktörü şüphesiz saçlarımızdır. Saç rengimizin güzelliği erkekler arasında değişse bile ortak noktaları hep birdir.Erkekler genelde uzun saçlı kadınlardan hoşlanırlar. Uzun saçlı kahkullu bir bayan onlar için gerçekten vazgeçilmezdir. Kadın denince akla saç gelir. Yüzünüze düşmüş olan saçlarınızı toplamanız bile bir faktördür. Çok kullanılsada eğer çalışıyor iseniz kalem ile bir topuz yapmak bir harika sonuçtur.

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git