Erkekleri Etkileme Formülleri

Amacınız erkekleri etkilemek ise birden fazla yolu olduğunu bilmeniz gerekmektedir.Bu makalemizde size erkekler nelerden etiklenir bununla ilgili  bilgiler vermeye çalışacağız.Karşılıklı konuşmak bir taktik olsa da dimdik gözlerine baktığınızda rahatsız edici olabilir buna dikkat etmelisiniz.Bulunduğunuz ortamlarda onunla ilgilendiğinizi belli etmek istiyorsanız arada ona göz ucuyla onay verin veya dinlediğinizi hissettirin.Eğer beğendiğiniz veya hayranlık duyduğunuz birini etkilemek istiyorsanız mutlaka sizin gözleriniz ve onun gözleri bir araya gelmelidir gözler kalbin aynasıdır. Karşı cinsi etkilemek için önemli noktalardan bir diğeri ise beden dilidir. Beden diliniz ona karşı olmamalıdır;

erkekler-nelerden-etkilenir

 

Erkekleri Etkilemek İçin Beden Dili Nasıl Kullanılır ?

 

Kapalıyım anlamına gelecek kolları bağlama, elleri kenetleme, sırt dönme gibi hareketlerden kaçınmalısınız.Beden dilininizi karşı cinsi etkilemek istediğinizde etkili kullanmalısınız vücut yapınız tamamen karşı cinse dönük olmalıdır. Ayrıca sohbetiniz esnasında zamanını çok iyi ayarlayarak hafifce koluna dokunabilirsiniz.Tabi bu nazik ve kibar bir şekilde olmalıdır ! Konuşma esnasında birşeylere kendinizi zorunlu hissetmeyin sürekli onay verme gibi baş sallama evet gibi tavırlar içerisine girmeyin. Ortamdaki sohbete katılarak konuya dahil olmaya çalışın konuşun. Erkeklerle iyi ilişki için ortamda fikirler ayrılığı olduğunda bunu saklamayın, karşı fikirde dahil olsanız bunu mutlaka belli edin.

Sakın ona kul köle olacak davranışlar içerisinde olmayın.İlgi gösterebilirsiniz ama pervane olacak şekilde peşinden koşmak büyük bir hata olacaktır. Eğer karşı cinse yaklaşmak ve aynı ortama girmek istiyorsanız en iyi fikir en yakın arkadaşı ile ilişki kurarak başlamaktır.Zamanla istediğiniz ortama onunla karşı karşıya kalacaksınızdır.Sık sık aramak yerine uygun zamanlarda kısa metrajlı konuşmalar etkili olacaktır.

Erkeklere Yaklaşım Tarzları

 

Karşı karşıya kaldığınız anlarda bir adım atarak yaklaşın ve daha sonra kendinizi geri çekin ve karşı cinsin size gelmesini bekleyin buna alıştırın.Bahsettiğimiz etkilemek istediğimiz kişinin arkadaşıyla asla flört etmemelisiniz büyük hata 2 olmuş olur.Kendinize olan özgüveninizi asla kaybetmeyin özgüven çekici birşeydir.Kendinize güven demek soğuk buzdolabı gibi olmayın.Önemli noktalardan birisi de eski erkek arkadaşınızı sorulmadan anlatmak hatadır. Sorulduğunda kısaca geçmek en mantıklısıdır.Soğuk esprilerden kaçının ve güldürecek zeki fıkralar espriler yapın.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git