Erkekler İçin Kolay Çizgili Örgü Boyunluk Yapılışı

Kış aylarının gelmesiyle soğuklar başladı.Eşinize sevgilinize veya oğlunuza güzel bir örgü boyunluk hediye etmek istermisiniz. Eğer cevabınız evet ise sizlere harika bir tığ işi boyunluk yapılışını göstereceğiz. Şık ve sade çizgili boyunluk modeli. Malesef çok ayrıntılı anlatımı mevcut değil ama ucundan bucağından sizler anlatmaya çalışacağım. Kolay örgü boyunluk yapımı konumuzun fotoğraf galerisini ayrıntılı bir şekilde inceleyiniz. Eğer boyunluk yapımı değilde boyunluk modeli arıyorsanız.Erkekler için örgü atkı ve boyunluk modelleri konumuzu inceleyiniz.

Örnekteki örgü boyunluğumuzun yuvarlak başlanan kısmının büyüklüğü 13 iğne üzerine 56 dikiştir.Dikkat etmeniz gereken diğer bir şey ise 2. Herhangi bir dikişi bükmek için dikkatli olmanız gerekmektedir,bu deseni takip edebilmek için örgü turunuz da tüm parça olarak çalışın 4 satır ters örgü ,4 satır düz örgü örün.Dikiş yapacağınız yerlere dikiş işareti koyun.

 

Kolay Ve Pratik Örgü  Boyunluk Yapımı

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Erkekler İçin Kolay Çizgili Örgü Boyunluk Yapılışı Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Melahat dedi ki:

  Merhaba bu boyunlugun uçlarını nasıl birlestirmemiz gerekiyor yuvarlak çıkması için ne yapıyoruz ve misinalı şiş iler örülebilir mi . Teşekkürler

  1. Anonim dedi ki:

   Resimlerde zaten misinalı şiş kullanıldığı görünüyor

 2. Kevser dedi ki:

  Kaç numaralı sis kullandiniz acaba

Sayfa başına git