Entrelak Örgü Nedir ? Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Merhaba hanımlar facebook sayfamızdan paylaştığımız bir entrelak örgü atkı ve bere modelimiz çok beğeni topladığından istek üzerine entrelak örgü nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız. Örgü atkı ve beremizi yapabilmek için entrelak örgü tekniğini bilmemiz gerekiyor. Nedir bu entrelak derseniz biraz zahmetli bir örgü diğer bir deyişle entrelak ( sepet örgü) tekniği diyebiliriz.

Biraz dediğimiz gibi zor bir örgü olsa da sonuçları harika size hem video hem resimler hemde anlatımları sunacağım sanırım bu kadar bilgiden sonra entrelak örgü yapılışı hakkında fikir sahibi olacağız veya entrelak ( entrelac ) örgü ile harikalar yaratan hanımlarımız olacak.

Sepet örgü olarak da geçse bu örgümüzün ismi enterlak ( enterlac) olarak bilmelisiniz. şimdi vakit kaybetmeden size nasıl yapılacağını göstermeye çalışayım.

 

Entrelak Örgü Nasıl Yapılır ( Fotoğraflı Anlatım )

 

 

Entrelak Örgü Yapılışı ( Videolu Anlatım )

 

Hanımlar örgü yabancı anlatımlı fakat videoyu büyüterek dikkatli bir şekilde izlerseniz çıkartabilirsiniz. Çok net bir şekilde entrelak yapılışını anlatıyor.Hepinize kolay gelsin. Konumuz altından yorum yaparak bu örgüyü öğrenmek isteyen arkadaşlara bir not bırakabilirsiniz.


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git