En Yeni Gelin Ayakkabısı Modelleri

Düğün günü gelinin en önemli aksesuarlarından birisi olarak ifade edilen gelin ayakkabıları oldukça önemlidir. Bununla birlikte her geçen yıl modanın gelişmesi ile birlikte gelin ayakkabıları da modaya ayak uydurarak gelişmektedir. Düğünlere göre gelin ayakkabısı modelleri de değişiklik göstermektedir.

En yeni gelin ayakkabısı modelleri ise moda ile birlikte değişiklik göstermektedir. Genellikle düğün gününde gelinin rahat olması amaçlandığı için ayakkabıların da rahat olması çok önemlidir.En yeni gelin ayakkabısı modelleri arasında rahatına düşkün olanlar için spor modeller bulunmaktadır. Genellikle gelinliğin altına rahat ve tüm gece ayakta kalabilmeyi garantileyen ayakkabılar tercih etmek isteyenler için kalın topuk ya da dolgu topuk ayakkabılar tercih edilmektedir.

Bununla birlikte topuksuz beyaz ve tüllü spor modeller de gelinlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Gelin ayakkabısı modelleri çeşitlilik göstermektedir. Bununla birlikte ayakkabı modelleri arasında tercih yaparken düğün detayları ve gelinlik modeli de göz önünde bulundurulmalıdır.

En yeni gelin ayakkabısı modelleri arasında klasik sevenler için de modeller bulunmaktadır. Bununla birlikte sivri burun ince topuk ayakkabı modelleri de modeller arasında yer almaktadır. Genellikle daha modern bir hava katmak için ayakkabılarda kullanılan tüy ve tül detayları büyük dikkat çekmektedir. Tüm bunların yanı sıra ayakkabılarda beyaz ve krem rengi detaylar kullanılmaktadır.

Boyu daha uzun göstermek adına yüksek platform detaylarının kullanıldığı ayakkabılarda kısa boylu gelinler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Gelin ayakkabısı modellerinde kullanılan taş modelleri de her yıl olduğu gibi bu sezonda etkisini devam ettirmektedir. Burnu açık modeller bulunduğu gibi kış gelinlerine özel olarak boğazlı gelin ayakkabıları da düşünülmüştür. Her düğüne özel olarak yapılması beklenen tercihler için pek çok gelin ayakkabısı modeli bulunmaktadır.

 

Gelinler İçin Şık Ve Zarif Gelin Ayakkabısı Modelleri

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git