En Yeni Bebek Şapkası Örnekleri

En Yeni Bebek Şapkası Örnekleri

Soğuk kış günlerinin gelmesi ile beraber bere, atkı, eldiven, şapka gibi ürünlere de ihtiyaç artmıştır. Sizlerde bu ürünleri hazır olarak alabileceğiniz gibi el emeği, göz nuru olan örgü ürünleri, parçaları tercih edebilirsiniz. Örgüye olan ilgi ve merakın artması ile beraber özellikle kışlık kıyafet ve aksesuarlarda daha sıklıkla örgü ürünler tercih edilmeye başlanmıştır. Çünkü örgü ve el emeği ürünler tektir ve size özeldir. Bunun içinde daha kıymetli ve eşsizdir. Sizlerde el becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak birbirinden şık ve farklı örgü şapkalar elde edebilirsiniz. İster kendiniz için isterseniz de çocuklarınız veya bebekleriniz için örebilirsiniz.

El örgüsü bebek şapkaları oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk ipliklerin kullanıldığı şapka modellerinin yanı sıra birden fazla rengin bir arada kullanıldığı şapka modelleri de bulunmaktadır. Dilerseniz simli iplik, ebruli iplik veya sakallı iplik gibi farklı ip türlerini kullanarak da birbirinden şık ve farklı bebek şapkaları elde edebilirsiniz. Ancak bebek şapkalarını örerken dikkat etmeniz gereken tek şey ipin rengi değildir. Aynı zamanda ipin kalitesi de ortaya çıkacak olan ürün, şapka için önem taşır. Bunun içinde pamuklu, kaliteli ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmelisiniz.

El örgüsü erkek bebek şapkaları yapılırken renk olarak daha çok beyaz, krem, siyah, kahve tonları, bordo, turkuaz, mavi ve lacivert daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Bu renkleri dilerseniz tek olarak dilerseniz de iki rengi bir arada kullanarak şık modeller elde edebilirsiniz. Erkek bebek şapkalarında bu renklerin yanı sıra takım renkleri de sıklıkla kullanılmaktadır. Sarı-kırmızı, sarı-lacivert, beyaz-siyah gibi renkleri kullanarak da takımınızı yansıtabilir, şık bebek şapkaları elde edebilirsiniz.

 El örgüsü kız bebek şapkaları yapılırken ise daha çok pembe, kırmızı, mor, sarı, yeşil, beyaz, krem gibi daha canlı ve sıcak renkler tercih edilmektedir. Bu renkleri ister tek isterseniz de iki veya daha fazla rengi birleştirerek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda simli veya ebruli iplikleri kullanarak da şık şapkalar elde edebilirsiniz. Hem kız hem erkek bebek şapkaları için sitemizde bulunan görselleri inceleyebilirsiniz.

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git