En Yeni Bayan Kaban Modelleri

Kış aylarının gelmesi ile birlikte hırkaların yerini manto ve kabanlar almaya başladı. Soğuktan çabuk etkilenen bayanlar kaban giymeye daha erken başlarlar. Bu sezonda en yeni bayan kaban modelleri mağazalardaki vitrinlerde yerlerini aldılar. Moda meraklısı hanımlar da kendi tarzlarına uyan ya da moda olduğu için modellerde fazla çeşit aramaksızın en yeni kaban modelleri ile kış hazırlıklarına girerler. Yeni sezonda en yeni bayan kaban modelleri her yaş kadına ve tarza uyacak biçimde tasarlandı modacılar tarafından.

En yeni bayan kaban modelleri arasında bu yıl yine uzun kabanlar yer alıyor. Uzun kabanlar ile birlikte kısacık belde biten kaban ve mont modelleri de bu yıl çok rağbet görüyor. Daha çok kaşe ve kalın kumaşlar seçilerek yapılan kabanlar model çeşitliliği ile yıla damgasını vuruyor. Sezonun en yeni bayan kaban modellerinde pudra tonları özellikle genç giyimde çok ilgi görüyor. En yeni bayan kaban modelleri bol işlemeli, büyük cepli ve fermuarlı modelleri ile göz dolduruyor.

Bu yılın trendleri arasında deri ve süet kabanlarda çok moda. Uzun deri kabanlar, uzun süet kabanlar büyük cepler ve işleme desenler ile büyük ilgi görüyor. Süet kabanlarda moda renkler yine favori renk kahverengi ve tonları. Kahverenginin yanı sıra lacivert, sarı, pudra tonlar, kırmızı ve  fuşya renkler de oldukça göz alıcı.

En yeni bayan kaban modelleri arasında şişme montlar ve kaban modelleri de geniş yer alıyor. Kabanlarda tercih edilen başlıklı modeller. Özellikle büyük başlıklı ve kürk başlıklı modeller hayli gözde. Klasik tarzı benimseyen hanımlar için de belden büzgülü, kemerli kabanlar tasarlanmış.  En yeni bayan kaban modelleri arasında bu yıl trend abartılı modeller.

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git