Elişi Üçgen Şal Motifi Nasıl Yapılır ?

Hanımların çok kullandığı şallardan olan üçgen şal modelinin nasıl yapıldığını fotoğraflar ile sizlere anlatmaya çalışacağız. Ayrıca galerimizde göreceğiniz yaprak modeli şal motifi hoşunuza gideceğini düşünüyorum. Tığ işi örgü şal modelleri ve yapılışını farklı bir konumuzda yine tanıtarak anlatmaya çalışmıştık.

Farklı bir konumuz olan tığ işi üçgen şal motifi ve yapılışı konumuzda dikkatinizi çekebilir.Bu konudada yine farklı bir üçgen şal örneğinin nasıl yapıldığı anlatılmaktadır. Aradığınız konu üçgen şal modelleri ile alakalı ise sitemiz üzerinden arama yaparak farklı üçgen şal modellerine ulaşabilirsiniz.

Yaprak modeli şal nasıl yapılır galerimizdeki fotoğrafları dikkatlice izleyerek öğrenebilirsiniz. Şal yapımı konusunda takıldığınız soruları konu altındaki yorum kısmından ve soru cevap alanımızdan sorabilirsiniz.

Üçgen Şal Motifi Nasıl Yapılır ?


Yorum yapın:Etiketler:

Elişi Üçgen Şal Motifi Nasıl Yapılır ? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Necla dedi ki:

    Yillardir ucgen salin modelinden yapmak istedim kismet olmadi cok guzel bi ornek simdi kendime panco seklinde yapacam ornekleriniz anlatiminiz hepsi bi harika tesekkurler

Sayfa başına git