El Örgüsü Yatak Örtüsü

Yatak odalarında kullanmanız için örtü seçenekleri arıyorsanız, el emeği işlere ne dersiniz? Bu dönemde oldukça rövanşta olan el örgüsü yatak örtüsü modelleri hakkında paylaşımda bulunmaktan keyif alçağız.

Bu modeller arasında kendi yatak odanıza ve dekoruna uygun olanları muhakkak bulacaksınız. Evlenmek üzere olan bir yakınınız içinde çeyizlik modeller bu bölümde yer alıyor. Kış mevsimi için kullanabileceğiniz

arasında şiş ve tığ ile yapılanlar var. Tek ve birleştirme parçalardan yapılan bu el örgüsü yatak örtüleri için birbirinden şık ve farklı örnekler yakalamanız mümkün olacak. Renkler ve desen konusunda galeri bölümünde yer alan modeller size birçok fikir verecektir. Aynı zamanda yaz ve ilkbahar esintisi içinde efil efil ve şık modeller bu bölümde yer alıyor.  Beyaz, krem, açık sarı gibi dantel iplerinden yapabileceğiniz modeller de odalar için harika görüntüler oluşturuyor.

Özellikle bu bölüm için battaniye örgü modellerini de kullanmanız mümkün olabilir. Alt kısımlarına dikeceğiniz kumaş ya da polar ile de bütünlük sağlayacaktır.

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git