El Örgüsü Telefon Kılıfı Modelleri

Yarım kalan iplerinizi atmayıp dönüştürmeye ne dersiniz? İşte size alternatif bir yol. El örgüsü telefon kılıfı modelleri ile hem ucuz hem de pratik bir yolla elinizden düşürmediğiniz cep telefonlarınıza harika kılıflar yapabilirsiniz.Dilediğiniz renk ve desende ördüğünüz telefon kılıflarını bir düğme yardımıyla kapatarak daha kullanışlı hale de getirmeniz mümkündür.Ördüğünüz telefon kılıfları özellikle bayanları büyük bir dertten kurtarabilir. Çantaya attıp da kaybolan cep telefonlarınız neon renklerde ördüğünüz takdirde çanta içinde cep telefonunuzu kolayca farkedebilirsiniz.  Hatta çantanızın fermuarına örgünüzden tığ işe çekilmiş bir zincir yaparak telefonunuza çantanızın neresinde olursa olsun çekip ulaşabilirsiniz.

El örgüsü telefon kılıfı modellerini kullanmak pratik ve şıktır ancak örerken kullanım kolaylığı sağlamak adına kulaklık ve şarj aleti takmak için uygun delikler  kullanmayı unutmayın!

Telefon kutusunun sağlam ve dayanıklı olması gerekir. Bunu göz önünde bulundurarak diyebiliriz ki; el örgüsü telefon kılıfı modelleri dayanıklılık artı stil verir. O zaman hadi durmayın bir tane örün!

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git