El Örgüsü Sepet Modelleri

El örgüsü sepet modelleri oldukça fazla çeşide sahiptir. Tek renk iplik ile örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de vardır.  Örgü sepet modelleri içinde öncelikle penye ipler tercihe diliyor ancak arzu edenler için de kalın yün, pamuk, sakallı ve simli ipliklerden de faydalanmanız mümkün.

Bu modeller birbirinden güzel ve stil oluşturmanıza neden olacaktır.

karar verirken bir yandan şekillerine de belirlemeniz galeri sayesinde kolay olacak. Kare, yuvarlak, dikdörtgen ve oval modeller içinde istediğiniz gibi başlamanız mümkün. Model olarak da tığ ve şiş örgü tiplerini kullanmanız mümkündür. Farklı modeller ve stiller arayanlar içinde galeri de yer alan tarzlar ilginizi çekecektir. Sepet örgü için aynı zamanda hasır iplerde kullanabilirsiniz. Bu kullanımlarda aynı zamanda enfes, doğal görünümler elde etmenize yardımcı olacaktır. Bunun dışında örgü sepet modelleri için farklı aksesuarlar ve süsler yapmanız mümkün.

Şekilli sepetler içinde baykuş, tavşan, kedi gibi stiller ve motiflerde oldukça popüler. Bu modelleri çocuk ve genç odası için de kullanabilmeniz mümkün. El örgüsü sepet modellerini evinizin her köşesi için kullanabilmeniz mümkün. Sepet kullanımını tercih edenler içinde birçok efektif seçenekler oluşuyor.

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git