El Örgüsü Saç Bantları

Günümüzde saç stilleri için farklı kullanımlar mümkün. Bunların arasında el örgüsü saç bandı da bulunuyor. Giysilerimize kombin oluşturmayı sağlayan örgü saç bantları için bu galeri bölümünde birçok seçenek sunuyoruz. Kış ve yaz ayları için de farklı modeller ve uygulamalar bu bölümde geniş seçenekler ile yer veriyoruz.

Saç örgü modelleri, lastik örgü ile çapraz kullanımlar, timsah sırttı modelleri galeri de farklı örnekleri ile yer alıyor. El örgüsü saç bandı üzerine yapacağınız süslemeler, çiçek desenleri, yaprak motifleri, fiyonklar da ayrıca el örgüsü saç bantları için farklılık oluşturacaktır. Arzu edenler içinde ayrıca farklı aksesuarların kombine yapılma olasılığını da sunuyoruz. Örgü saç batların üzerine takılan tokalar, düğme, boncuk gibi seçenekler neler yapabileceğiniz konusunda sizlere fikir verecektir. Tığ ve şiş ile yapabileceğiniz modelleri de ayrı ayrı görmeniz mümkün olacak.

Aksesuar amaçlı kullanacağınız el örgüsü saç bantları aynı zaman spor yaparken de kullanabilmeniz mümkün. Kış günlerinde ise bere yerine kullanmanız mümkün. Kulaklarınızı sıcacık tutarken stilinize farklılık katacaktır.


Yorum yapın:El Örgüsü Saç Bantları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    lütfen attığını modellerin işlenişinide ğöstein saç bantlarının işlenişini

Sayfa başına git