El Örgüsü Kız Bebek Kıyafeti

Cici hanımlar için el örgüsü kız bebek kıyafeti için neler yapabileceğimizi göreceğiz. Hemen toplanın hanımlar, anneanne ve babaanneler; güzel ve farklı en yeni 2017 stilleri üzerinden örgü kız bebek modelleri yapmak için kolları sıvayalım. Hamarat annenler biliyorum her zaman farklı arayışlara oldukça açıksınız. Bu açıdan galeri bölümünde birçok örnek ve tarz göreceksiniz. Elbiseler, etekler, tulumlar, hatta pantolon derken birçok güzel eşyaya nasıl uygulayabileceğinizi göreceksiniz.

El örgüsü kız bebek kıyafeti için motifler ve örgü tiplerini buradan izlemeniz size çok fikir verecektir. Kısa kollu ya da uzun kollu elbiseler arasında farklı modeller ve uygulamalar söz konusu. Kenarları açık ip ya da düğme ile bağlı olanlar da aynı zamanda sık ve sıradan görünmelerine neden olacaktır. Aynı zamanda bebekler için kullanım açısından da pratik olacaktır. El örgüsü kız bebek modelleri arasında etek örneklerine ne dersiniz? Örgü kız bebek eteklerine askı yapabilirsiniz hanımlar, bu tarzda kullanım olarak elbise görünümü kazanmasına neden olacaktır. İlkbahar ve yaz ayları içinde hırka, bluz görünümde kazaklar yapmanız mümkün olacaktır. Birde artan yünlerden şapka ve ayakkabılarını yapın, süper olmaz mı!

El örgüsü kız bebek örnekleri arasında aynı zamanda tulum görünümünde giysilerde yer alacaktır. Dantel görünümünde tığ işi elbiseler için de güzel modeller bu galeride yer alıyor. Bu şık kullanımları özel günler için bebeklerinize giydirebilirsiniz. Bu yüzden bu modellerin arasından beğendikleriniz olacaktır. Üst kısmı tığ işi alt kısmı sade örgü ile yapılan kız bebek kıyafetleri elde edebilirsiniz. Eğer uyguladıklarınız olursa benimle paylaşmanızı arzu ederim. El örgüsü kız bebek kıyafetleri için bere ve patik örgülerinden takım yapabilirsiniz.

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git