El Örgüsü Kırlent Modelleri

ÜYE PROFİLİeditordilek
TELEFON
ÜRÜN FİYATI
E-POSTAf34fs97dfsd@sdfsdfsd.com
WEBSİTE/BLOG
MESAJ ADETİ0 ADET
DİĞER MESAJLARTÜM MESAJLARI GÖSTER

Yeni trend kırlent modeli ile karşınızdayız. Galerimizde arzu ettiğiniz gibi kırlent örgü modelleri bulmanız mümkün olacak. 2017’nın en yeni örgü kırlent modelleri sizler için seçtik. Sizler de beğendiğiniz modelleri ya da sitemizde beğendiğiniz bir içeriği varsa sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanızdan çok mutlu oluruz

Paylaşmaktan kuvvet doğar felsefesi ile el örgüsü kırlent modelleri arasında rengarenk bir hava esecektir.  Kırlent modelleri bizce bir modası geçmiş olgusu hiçbir zaman olmayacak. Mekanlarımızı süslemek için araç olarak kullanılan en güzel seçenekler arasında yer alır. Şimdi gelin yeni moda örgü kırlent örnekleri ile klasik olanların nasıl güzel bir havaya gireceğine… Yaratıcılığınızı tetikleyen kırlent örnekleri için kendinize koleksiyon yapın. Yaz, kış demeden kullanabileceğiniz örnekleri hemen kendinize belirleyin. Kullanmak istediğiniz mekânın ortak renklerine göre istediğiniz tarzda ve renkte uygulamaları bu bölümde görebileceksiniz.

Tekstil sektörü kumaştan birçok kırlent modeli üretirken kendi bütçenize göre ve zevkinize uygun örgü kırlent modellerini neden denemeyesiniz ki? Göz nuru romantizminde kullanacağınız koltukta, sandalyede, yatak üstünde nefis bir tarz oluşturacaktır. El örgüsü kırlent modelleri arasında düğmeli ve fermuarlı modeller ayrıca çok kolay kullanım için pratik oluşturacaktır.  Sevimlilik katmak için çiçek motifleri, şık hava katması için pastel renkler ve zikzaklı modeller, Selanik örgü modelleri, tığ işi birleştirme kare modeller de en güzel ve sık kullanılanlar arasında yer alıyor. Aynı modeli battaniyeniz içinde yaparsanız harika bşr takım elde etmiş olacaksınız. El örgüsü kırlent modelleri üzerine tığdan istediğiniz gibi çiçek, yıldız, ponpon süslemeleri yapabilirsiniz. Yastıkların şekline bağlı olarak kırlent modelleriniz için önerilerimiz olacaktır. Birbirinden farklı kırlent örgü örnekleri için hazırlıklara şimdiden başlayın.

editordilek
KULLANICI ADI: editordilek
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git