El Örgüsü Çocuk Tokaları Ve Süsleri

Tel tokalar ve çocuk süsleri için el örgüsü modeller yapabilirsiniz. Birbirinden harika örgü modelleri ile sıradan bir toka ya da saç tacının üzerine yapılan güzel işler yer alıyor.

Papatya, çiçek motifleri, yaprak işli motiflere yer verilen bu kısmında birçok görsel show ile karşılaşacaksınız. Bu süslemeler içinde tokalar dışında aynı zamanda çiçek ya da şapka şekilli motifler olacaktır. Bu motifleri arzu edenler penye ipliklerden yararlanarak yapabilirler. Aynı za

manda yün ve pamuk ipliklerden de nefis örnekler göreceksiniz. Tek renk kullanımlar olabileceği gibi aynı zamanda çokça fazla rengi kombine oluşturmanız mümkün. El örgüsü toka ve süslemeler için evde arta kalan yünleri öneririm. Arta kalan yünlerden yine aynı şekilde mevsime uygun çocuk eldiveni ve patik de yapabilirsiniz. Bir takım oluşturmak adına güzel seçenekleri bir arada görebileceksiniz. El örgüsü çocuk tokaları son yıllarda oldukça popüler olmaya başladı.

Özel günler ve törenler içinde çocuklara kıyafetlerine uygun stiller vbe tokalar oluşturmanız mümkündür. Arzu edenler, abiye kullanımlar da mümkün olacaktır. El örgüsü abiye tokalar ve süslemeler denemek isteyenler galeri de yer alan simli ve parlak iplerden güzellikler yapabilirsiniz. Sakallı yünlerden de tokalar yapmak çok keyifli olacaktır.

 

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git