El Örgüsü Çanta Modelleri

Günümüzde hazır olarak alınan çantalardan daha çok el emeği ve el örgüsü ile yapılan çantalar daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Bunun nedeni ise el emeği ürünlerin tek ve eşsiz oluşu, kimsede olmayışından kaynaklıdır. Kadınlar girdikleri ortamlarda dikkat çekmeyi, farklı olmayı severler. Ördükleri birbirinden farklı ve şık çantalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadırlar.

  El örgüsü çanta modelleri çok fazla çeşitlilik barındırmaktadır. İnce iplikleri kullanarak yazlık çantalar yapabileceğiniz gibi aynı zamanda da kalın, hasır iplikleri kullanarak kışlık çantalar da yapabilirsiniz.

El örgüsü çantalarınızın daha şık ve farklı olması için süslemeler yapabilirsiniz. Bunun için farklı materyal ve malzemeleri kullanabilirsiniz. El örgüsü veya el emeği ile yapmış olduğunuz çantaları boncuk, inci, kurdele gibi materyaller ile süsleyerek daha şık hale getirebilirsiniz.

  El emeği ve el örgüsü çanta örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. İsterseniz örgü isterseniz keçe, kumaştan yapılan çanta modellerine göz gezdirebilir beğendiğiniz modelleri ise seçerek yapmaya veya örmeye başlayabilirsiniz.

Paylaş:

Yorum yapın:El Örgüsü Çanta Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Kübra dedi ki:

    Çoooooooooooooooooooooooooooook güzellll😉😉😉😉😉

Sayfa başına git