El Örgüsü Çanta Modelleri

El Örgüsü Çanta Modelleri

Bayanların kombinelerine eşlik eden ve tamamlayan parçalardan biri olan çantaların hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği, göz nuru el örgüsü ile yapılan modelleri de bulunmaktadır. Sade ve sıradan bir elbise doğru çanta seçimi ile çok daha şık ve farklı görünebilirken şık bir elbise yanlış çanta kullanımı sonrasında berbat bir hale gelebilir. Bunun için kombine parçalarınızı seçerken özen gösterdiğiniz gibi aynı zamanda çanta seçiminize de dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gerekir.

Son zamanlarda el örgüsü çantalar oldukça sıklıkla tercih edilmeye ve kullanılmaya başlamıştır. Sizlerde şıklığınızı tamamlamak için el örgüsü çantaları kombinelerinizde kullanabilirsiniz. Hem günlük kullanım için hem de özel davetlerde kullanabilmek için pek çok farklı çanta modeli bulunmaktadır. Siz kendi tarzınızı, zevkinizi kullanarak farklı ve şık çantalar elde edebilirsiniz. Çanta örmek ilk bakışta size zor gibi gözükebilir, ancak tekniği kavrandığında oldukça basit ve keyifli bir iştir.

El örgüsü çanta modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Şiş örgüsü ile yapılan çantaların yanı sıra aynı zamanda tığ örgüsü ile yapılan çanta modelleri de bulunmaktadır. Ancak tığ işi ile yapılan çanta modelleri daha fazla ağırlıktadır. Siz hangi örgü alanında daha başarılı iseniz onu tercih ederek örebilirsiniz. Her iki örgü modeline uygun pek çok model ve örnek bulunmaktadır.

El örgüsü çanta örnekleri yapılırken tek renk ipliğin kullanıldığı modeller olduğu gibi aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı çanta modelleri de bulunmaktadır. Çanta yapımında hemen hemen her renk kullanılmaktadır. Ancak günlük kullanım için yapılan çantalarda pudra, krem, siyah, yeşil, mor gibi daha canlı ve parlak renkler kullanılırken, özel davetler için yapılan çantalar da ise beyaz, siyah, krem, kahve tonları gibi daha klasik renkler tercih edilerek örülmektedir.

En yeni el örgüsü çanta modelleri arayanlar sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla fikir edinebilirler. Büyük, küçük, klasik, spor pek çok çanta modeli arasından dilediğinizi seçerek rahatlıkla sizlerde örmeye başlayabilirsiniz.

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git