El Örgüsü Bluz Modelleri

Merhaba hanımlar, bluz konseptimizin arasına örgü ile olanları eklemek isterim. El örgüsü seven hanımlar için ideal modellerin hepsi bu bölümde yer alıyor.  Fotoğraf kısmında birbirinden güzel modeller yer alıyor. Renkler  kısmında ise istediğiniz gibi bir tarz oluşturmanız da mümkün olacak. Mevsime bağlı olan kullanımlar için de güzel örnekleri bu kısmında paylaşıyor olacağım. Pastel ve duru renkler için ip kullanımları ya da yün çeşitleri istediğiniz örgü bluz modelleri için seçebilirsiniz. İdeal olan tarzı siz istediğiniz gibi seçin. Tığ işi ile yapılanlar için motif çeşitleri o kadar çok ki hangisini uygulamak isterseniz modelinizi önceden belirleyin derim. Şiş ile yapılan modeller daha çok yün secimi de yapabilirsiniz.

Kaşmir, angora, pamuk gibi ipler ya da örgü yünler seçebilirsiniz. Geniş ya da dar kullanımlı bluzlar içinde birçok model yer alıyor. Aynı zamanda bu bölümde gömlek ya da tişört üzerine kullanabileceğiniz çapraz kullanımlı hırka görünümde örgü bluz modelleri yer alıyor. Arzu eden hanımlar, kullanımlarınızı tunik şeklinde de yapabilirsiniz. Bu tarz modeller için de seçenekler bulunuyor. Eminim sizin sitilinize ya da tarzınıza uygu olanları beğeni ile yapmak isteyeceksiniz. Ayrıca unutmayın, güzel hediyeler için de size ayrıca fikir verecektir.

El örgüsü bluz modelleri üzerine farklı süslemeler ve uygulamalar yapabilirsiniz. Kumaş, deri ya da güderi ile kombinler yapabilirsiniz. Aynı zamanda tığ ile de süslemeler yapabilirsiniz. Bu modeller için kendinize bir plan yapın ve yaz için örgü bluz modellerini şimdiden hazırlamaya başlayın. 2017 yılı yaz modasında oldukça sık kullanılan bir tarz olan bluz örgüleri her yerde göreceğiz. Kış içinse tığ ve şiş bir arada yapılan el örgüsü bluz modelleri de oldukça popüler.

 


Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git