El Örgüsü Bayan Tunik Örnekleri

Bugün sizlere bayan giyim stili olan tunik modellerden alternatifler sunacağız. El örgüsü bayan tunik örnekleri içinde birebirinden güzel ve şık modelleri aynı anda görmekten keyif alacaksınız. Renkler ve örgü örneklerinin birbirine kombine olması inanılmaz güzel fikirler oluşturuyor.

Bu örgü tunik modelleri senenin Avrupa ve Türkiye markasında yer olan en popüler olanları…Bu modeleler arasında piyasa da görülen örgü tunik stillerden farklı olanları da var. Alternatif giyim tarzı oluşturmak isteyen bayanlara hitap eden tunik modeli hem tek renk kullanımda hem de çift renk kullanımlarda farklı duruyor. Boğaz ve kol kısmı için farklılık arayanlara da seçeneklerini sunuyor. Boğazlı, sıfır yaka, erkek yakası, kruvaze, “v” yaka gibi modellerin yanı sıra kol kısmı için de; sıfır kol, uzun ve kısa, yarım kol kullanmak mümkün olacaktır. Boğaz ve kol kısmı farklı model, geri kalan tarafların yine ayrı modelde yer alması başlı başına kendi tarzını oluşturuyor.

Genellikle saç örgü, timsah, baklava gibi örgü örnekleri tunik bayan el örgüsü için çok şık ve spor duruyor. Abiye için de alternatiflerinizi süslemeler ve kullanılan iple alakalı olarak genişlete bilinir.

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git