El İşi Örgü Bileklik

Bayanlar her zaman bakımlı ve güzel gözükmek ister, bunu yaparken de makyaj ve takılar bunların başında gelenlerdir.Elbette pahalı pahalı binlerce liralık olan takılar değil.Görüntülerini tamamlayacak şık ve zarif takı örneklerini tercih ediyorlar.Bende sizlere bu makalemde hem ucuz hemde çok şık olabileceğimiz ve kendimizi iyi hissedebileceğimiz örgü bileklik modellerini tanıtacağım.

Örgü dediğimizde akla hemen bir şiş bir çile yumak geliyor fakat günümüzde örgü işi ile uğraşan hanımlarımız örgü tekniklerini çok geliştirmiş ve çok şık ürünler elde etmeye başlamışlardır.Örgü bileklik denildiğinde biraz kaba zarif olmayan bir tarz akla gelebilir.Fakat bugün size paylaşacağım örgü bileklik örneklerine bayılacaksınız. Örme bileklik olarak hiç bu kadar zarif olanına rastlamamıştım.

Bileklik nasıl yapılır ? Şeklinde sorularınıza yakında web sitemizde yanıt bulabileceksiniz.Yeni kurulmamıza rağmen örgü hakkında bir çok male yazdım.Şimdi gelelim bahsetmiş olduğum örgü bileklik modeline hep beraber bakalım resimlerimize.

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git