Ekoseli Bayan Pijama Modelleri

Ekose deseni kış aylarının gelmesi ile birlikte tekstil ürünlerinde en çok karşılaşılan desenlerin  başında gelmektedir. Eteklerin yanı sıra gömlek ve kazaklarda da son birkaç sezondur en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. ekose deseni ülkemize yabancı ülkelerden kolej kıyafetlerinden esinlenildiği için girmiştir. Daha sonra özdeşleşen ve çok sevilen modeller moda akımı içerisinde de  sıklıkla kullanılmaktadır.

Ekose deseni sadece günlük kıyafetlerde değil pijamalarda da çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ekoseli bayan pijama modeli son yılların en çok kullanılan desenleri ve modelleri arasında yer almaktadır. Kış aylarında sadece kırmızı renkte değil farklı renklerde de kullanılmaktadır. Genellikle polar ve kalın kumaşlardan kullanılarak sıcak tutması sağlanmaktadır. Sadece kışlık pijamalarda değil aynı zamanda yazlık pijama modellerinde de kullanılabilir.

Ekoseli bayan pijama modelleri farklı modellerde üretilmektedir. Her zevke hitap etmektedir. Uzun kışlık modeller bulunduğu gibi sıcak havalarda giyilmek üzere şort ve askılı takımları da kullanılmaktadır. Aynı zamanda ara boyların üretimi de yapılmaktadır. Genellikle bayanlar daha klasik modeller arasında yer alan önden düğmeli pijamalar çok daha fazla tercih edilmektedir.

Aynı zamanda klasikten vazgeçemeyen bayanlar için ekose desenli saten pijamalar üretilmektedir. Polardan üretilen pijamaların kışın sıcak tutması sebebi ile daha çok tercih edildiği görülmektedir. Ekose desenli pijama modelleri son zamanlarda sadece bayanlar için değil aile boyu takımlar halinde de üretilmektedir. Farklı tasarımlar ile he zevke uygun olan modeller bulunmaktadır. Son birkaç yıldır ekose desenlerinin tekstil ürünlerinde sık bir şekilde kullanılması pijamalara da yansımaktadır.

 

Yazlık Ekoseli Bayan Pijama Modelleri

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git