Düğüne Gidecek Bayanlar İçin Kombinler

Yaz mevsimini her ne kadar da geride bırakmış olsak da bu sene düğünler ağustos, eylül ve ekim aylarına kaydı bunun sebeplerinden biri yapılan ülke geneli seçimler bir diğeri ise ramazan ayının haziran ve temmuz aylarını kapsamasıydı. Hal böyle olunca düğünlerde hali hazırda hız kesmeden devam ediyor. Düğün sahibi gelin damat kadar düğüne katılacak insanlarından şıklık yarışına girdiği bu günde ne giysem ne yapsam hangi kombini kullansam diye düşünebilirsiniz. Biz de sizler gibi kara kara düşünenler arasında yer alıyorduk. Bu sebepledir ki siz değerli takipçilerimize fikirler vermek ve bazı kombin örnekleri sunmak istedik.

Bu kombinleri isterseniz birebir giyinebilir isterseniz de farklı renk ton ve uyumluluklarla dekore edebilirsiniz. Ünlü markaların defile ve sunumlarından aldığımız bu düğün kombinleri sizlerin gecenin en şıkları arasında yer almanızı sağlayabilir. Sizde bizim gibi kara kara düşünüyorsanız sizler için bir çıkar yol da olabilir. Yani kısacası hem şık olacaksınız hem de dertten kurtulacaksınız.Düğüne gidecek bayanlar için kombinler araştırarak bunları sizlerle paylaşmak istedik.

Kombinlerimizde her tür isteğe yanıt vermeye çalıştık ve bu şekilde seçimler yaparak sizlere sunumda bulunuyoruz. Kimi etek giymek istemez klasikten, feminenlikten uzak retro bir havada olmak isteyebilir. Sizlere sunacağımız düğün kombinleri bu şekilde ince elenip sık dokunarak seçilmiştir.

Yılın moda renkleri ve naif kesimleriyle can bulan kıyafetler, aynı şıklıktaki makyajınızla geceye damga vurmanızı sağlayabilir. İşte sizler için seçtiğimiz 10 düğün kombini şu şekilde :

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git