Doğal Yöntemlerle Kaşlarınızı Güçlendirin !

Hepimizin bildiği üzere artık kalın kaşlar moda haline gelmiş durumda.Aslında önceden kaşlar moda olarak inceltilirdi sürekli ama zamanla moda da değişti.Zamanla inceltmiş olduğumuz kaşlarımızı artık daha gür çıkarmak zorundayız.İnce kaşlar yerine kalın kaşların tercih edilmesinin sebebi daha karizmatik ve karakteristik durmasından kaynaklanmaktadır. Buda biz kadınları kalın kaşa yöneltti.

Tabi sonuç olarak tüm bayanların kaşları ince değil bazıları güçsüz ve seyrek kaşlar şekilde, bu sorunu yaşayan bayanlarımız elbette makyaj malzemesi ile kaşlarına bakım yapabilirler ama gür bir şekilde çıkmasını sağlayamazlar.Peki güçsüz kaşlarımızı nasıl daha gür bir hale getirebiliriz. Size bahsedeceğimiz bazı öneriler ile kaşlarınızı gürleştirerek güçlendirebilirsiniz.

kas-bakiminda-dikkat-edilmesi-gerekenler

Kaşlarınızı Güçlendirmek İçin Hint Yağı Ve Vazelin Deneyin !

Kısa sürede kaşlarınızı eski halinden arındırarak daha sağlıklı ve güçlü görmek istiyorsanız. Kaşlarınıza günlük olarak 1-2 kez vazelin sürün nasıl süreceğiz diye sorduğunuzu düşünüyorum. Eski bir maskara fırçasını kullanabilirsiniz vazelini kaşlarınıza yedirmek için ve bu şekilde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Diğer bir yöntem ise hint yağı , hint yağı ne işe yarar diyorsanız. Hemen anlatalım hint yağı kıl köklerini güçlendirici bir etkiye sahiptir.Hint yağını kaşlarınıza sürerek iyice yedirmelisiniz. Yani bir süre kaşlarınıza masaj yapmalısınız.Bu işlemi günde bir kez yapmanız yeterlidir. Kaşlarınızı yıkamadan yarım saat süre geçmiş olması gerekmektedir.

Kaş Güçlendirmede Aloe Vera Suyu Ve Soğan Etkisi

Bir güzellik sembolü haline gelen aloe vera suyu kaşlarda da mucizevi etkisini gösteriyor.Kaşlarınızın kısa sürede güçlenmesi ve parlak görünüme sahip olmasını istiyorsanız aloe vera suyunu bir kez uygulamanız yeterlidir. Soğan ise kükürt oranı yüksek olduğundan kıl köklerini uyaran ve tamir eden aslında çok bulunan ama bilinmeyen mucizevi bir bitki. Nasıl uygulanacak derseniz soğan suyunu bir pamuk yardımı ile kaşlarınıza sürün ve 1-2 saat boyunca yüzünüzü yıkamayın.

Paylaş:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir