Desenli Bantlar İle Renkli Raptiye Yapalım

Merhaba bu renkli bantlar son zamanlarda çok popüler o yüzden sizlerle bu konuyu paylaşmak istedim.Eğer kendi yapmış olduğunuz projelerden ve eşyalardan hoşlanıyorsanız. Desenli renkli bantları şiddetle kullanmanızı öneriyorum. Hem huzurlu hemde kaliteli zaman geçirerek rengarenk dekor eşyaları elde edebilirsiniz.

Bir kaç ay önce yine Renkli Dantel kenar Bantları konumda bu yazıma benzer bir paylaşım yapmıştım.Galerimizde bu desenli bantlarla renkli raptiyeler nasıl yapılır göreceksiniz. Öncelikle birbirinden farklı desenli bantlar temin ediyoruz daha sonra bu bantları yıldız , yuvarlak veya farklı şekillerde keserek raptiyelerimizin üzerine yapıştırıyoruz hepsi bu kadar.

Çok basit ve pratik ama sonuç harika renkli bant ile raptiye dıy projesini denemenizi öneririm.

 

Desenli Bantlar İle Renkli Raptiye Nasıl Yapılır ?

 

 

Renkli Ve Desenli Bantlar İle Neler Yapılabilir ? ( Dıy Project)

 

Bu huzur verici bantlar ile neler yapılabilir bir göz atalım istedim. Bu yüzden zihninizde farklı şeyler canlandırmak adına renkli ve desenli bantlar ile neler yapılabilir sorusuna cevap olacak bazı yapılmış dıy projelerini galeri haline getirdim sizler için.

 

Renkli Desenli Bantlar Nerede Satılır ?

 

Gelelim bu güzel renkli ve desenli bantları nereden satın alabilirsiniz ? Bu bantları satın alabileceğiniz birden fazla seçenek var birincisi tipico diğerleri ise koçtaş , esty  gibi popüler internet sitelerinden temin edebilirsiniz. Bu arada renkli bant satın almak için ikea ‘yıda ziyaret edebilirsiniz.

Daha evvel bu bantları bulmak çok zordu fakat şimdilerde hepsiburada, gittigidiyor gibi web sitelerinden de desenli ve renkli bantlar satın almanız mümkün.


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git