Derya Baykal Çeyizlik Lif Modelleri

Deryalı Günler adlı programı ile örgü yapmayı sevenlere ve örgü hayranlarının el emeklerine yeni çeşitler sunmaya devam eden Derya Baykal’ın çeyizlik lif modelleri için özel hazırladığı modeller vardır. Aynı zamanda lif modelleri , lif bezleri, mutfak için kullanılacak lifli bezler içinde modeller mevcuttur.

Derya Baykal lif modelleri çeyizlik lif modelleri ne bakacak olursak;

Tığ yardımı ile örülen çiçek desen içerikli çeyizlik banyo lif örgüsü çeşitleri ; Bir gömlek şeklini andıran modeller, dikdörtgen şeklinde örülen sabunluk için örülen lif bezleri, örümcek örgüsü ile örülen yuvarlak şekilli banyo lifidir.

Şekil, renk ve desen içeriği tamamen örücünün zevkine kalmıştır. Deryalı Günler programında gösterilen örgü modellerinin yapılış şekli liste haline verilirken aynı zamanda program içerisinde canlı olarak nasıl yapılacağı gösterilmektedir. İzleme fırsatı olmayanlar için Deryalı Günler adlı çekim videolarını izleyebilir, örgü modellerinin nasıl yapıldığını izleyebilir, video altına yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

Çeyizlik lifler genel olarak;banyo lifleri,havluluk lifler,sabunluk lifleri,banyo dolap içlerindeki fark lifleri vb. eşyaların korunması ve güzel görünmesini sağlamak için bu bölgelerde kullanılmak için örülmektedir.

Yeni Çeyizlik Örgü Lif Modelleri 2016

Çeşitli örgü modelleriyle internet siteleri üzerinden Deryalı Günler programında yapılan örgü isimlerini alarak öğrenebilir yapım aşamalarını belli bir sıra halinde yaparak tamamlayabilirsiniz. Lif yumağının kalın olması ve tüylü olmamasına dikkat edilmelidir. Nedeni ise; yünden şekil ortaya çıkmaz.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git