Değişik Tasarımlı Kumaş Yastık Modelleri

Ev dekorasyonu ve estetiğinde yastık ve kırlentler eskiden beri kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze sade kırlent ve yastık modelleri kullanılsada artık bu yapı yavaş yavaş değişerek değişik tasarımlara ve figürlere ait yastık tasarımları yerlerini alıyor.Düz sade kumaş yastıkların yanı sıra dantel süslemeli yastıklar ve hayvan figürlü yastık modelleri en hoş ve dekroatif olan yastık modelleri gibi duruyor bize göre.

Eğer geniş bir salona veya oturma odasına sahipseniz hareketli renkleri değişik kumaş yastık modellerini tercih edebilirsiniz. Fakat bu kırlent ve yastıkları daha dar bir alanda kullanacaksanız daha sade ve düz modelleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Bu kumaş yastık modellerini satın almak yerine eğer el beceriniz yüksek ise “kendin yap“projeleri ile alakalı bilgi sahibiyseniz kendinizde evinizdeki parça kumaşları değerlendirerek kendiniz yapabilirsiniz. Buna bir örnek olarak size sitemizde daha önce kendin yap kısmında paylaştığımız parça kumaşlardan kaktüs kırlent yastık yapımı konumuzu vermek istiyoruz.Bu konumuzu İnceleyerek detaylı yastık yapımına ulaşabilirsiniz.

 

Kumaş Yastık ve Kırlent Modelleri

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git