Değişik Lif Örnekleri

Geleneksel banyo kültürümüzü yansıtan örgü modellerinden olan lif örnekleri bu makalemizde ki konumuz.Yabancı banyo kültürlerinde lif ve kese kültürü ülkemizdeki kadar kullanıldığını düşünmüyorum.Lif örnekleri sanal ortamda bir hayli fazla bende bu makalede daha önce karşılaşmadığınız örgü lif modellerini sizlerle paylaşacağım.

Lif örmek diğer örgülere göre biraz daha basit gibi kalıyor fakat üzerindeki motifler ve desenler arttıkça iş biraz daha zorlaşıyor.Hayvan desenli lif modelleri, küçük zarif motiflerle ve ön izleme fotoğrafımızda ki yaprak desenli lif örneği eklenerek daha farklı ve güzel hale getiriliyor.

Bende sizlere ülkemizden ve yabancı kaynaklardan bulmuş olduğum kendimce güzel lif örneklerini bir araya getirerek sunmak istedim. Bu çeyizlik lif modellerini bohçalarda da çok tercih edilmektedir.Umarım daha önce görmediğiniz, örmeye başlamadığınız modellerdir. 2014 lif modellerimize bir göz atalım ;

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Değişik Lif Örnekleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Öznur dedi ki:

    Siteniz yeni kuruldu sanırım her şey çok güzel başarılar dilerim.

  2. Örgü Bahçem dedi ki:

    Evet sitemiz yeni kuruldu ve hızlı gelişiyor ve büyüyor sizler için en güzel ve en ilgi çekici paylaşımları yapmaya çalışıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Sayfa başına git