Dantel Kollu Gelinlik Modelleri 2014

Yaz geliyor ve genç evlenme çağındaki gelin adaylarımızın gelinlik modelleri arayışları hızlanıyor. Son zamanlar da çok aranan modeller arasında dantel kollu gelinlik modelleri olduğunu tespit ettim. Bu yüzden sizlere uzun kollu dantel kollu gelinlik modellerini bir araya getirerek sizlere fikir sahibi olmanız açısından yardımcı olmaya çalıştık.

Gelinlik modelini düğününüzden uzun zaman önce seçmenizde fayda var çünkü prova ve dikim işlemleri uzun sürecektir son zamanlardaki telaşınız içersin de olası bir hata yapabilirsiniz. En mutlu gününüz de gereksiz bir hata sizi üzmesini istemiyorsanız gelinlik tercihinizi son zamanlara bırakmadan yapın.Başka bir makalemizde yine Yeni Gelinlik Modellerini sizler için bir araya getirmiştik bu galerimizi de incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Gelinlik Duvak Seçimi

 

Duvağınızı seçerken dikkat etmeniz gerekenler gelinlik modelinize uygun olmasıdır.Vücut tipinize göre seçtiğiniz gelinliği güzel bir duvakla süsleyerek muhteşem gününüze hazır olacaksınız. Eğer gelinliğiniz için duvak seçmekte zorlanıyorsanız Duvak Modelleri 2014 konumuzda bulunan birbirinden güzel duvak modellerinden birini seçebilirsiniz.

 

 


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git