Dantel Abajur Modelleri

Dantel ürünlere ev dekorunda son zamanlarda fazlasıyla yer verilmeye başlamıştır. Dantelin şıklığı ve zarifliği evlerinizin şıklığını tamamlayarak daha hoş görünmesini sağlayacaktır. Dantel çeyiz sandıklarını süslemiş, dantel havlular, oda takımları, vitrin takımları, masa örtülerinin ardından abajur yapımına kadar ilerlemiştir. Dantel eskiden beridir yapılan el emeği ürünlerin başında gelse de günümüzde kullanım alanı, örnek ve modelleri oldukça artış göstermiştir. Değişen moda ile beraber yeni örnekler yeni ürünlerin üzerinde hayat bulmuştur.

Dantel abajur modelleri oldukça fazladır. Düz, sade modellerinin yanı sıra aynı zamanda ağır modelleri de vardır. Dantel örmeye yeni başlayanlar için düz ve sade modeller öncelikli olmalıdır.

Dantel abajur örnekleri arasında tek renk ve düz modeller ile aynı zamanda birden fazla rengin kullanıldığı ağır modeller de yer alır. Örmüş olduğunuz dantel abajurun düzgün durması için kolalama tekniği ile daha düzgün durmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde örmüş olduğunuz dantel abajur üzerinde daha düz ve düzgün duracaktır. Yeni dantel abajur modelleri için görselleri inceleyebilirsiniz.

 

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git