Çok Zarif Bir Örgü Bluz Yapımı

Yaz aylarında örgü ürünleri kullanmanın da bazı püf noktaları ve örgü modelleri mevcut bunlara bir örnek olarak örgü bayan bluz yapımı konumuzu açmak istedik. Askılı tişört ve kıyafetlerinizin üzerine yazlık sayfiye alanlarda veya benzer alanlarda çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir örgü bayan bluz modeli oldukçada zarif ve şık.

Bulduğum tüm detayları ve örgü bluz şemalarını sizlerle konumuzun altındaki fotoğraflarda paylaştım. Bluzu oluşturmak için kullanacağımız motif ve aşamalar oldukça açık bir şekilde belli oluyor. Boyutlandırma ve birleştirme şekilleri de yine aynı galeride mevcut.Fotoğraflardaki bilgilerden ve tecrübenizden yararlanarak güzel bir tığ işi örgü bluz yapmayı deneyebilirsiniz.

Sarı , beyaz ve krem ipler kullanarak denereseniz. Bluz modeliniz hem her giysiniz ile uyumlu olacak, aynı zamanda daha zarif gösterecektir.Denemek isteyen hanımlara şimdiden kolaylıklar diliyoruz.

Örgü ve tığ işi bluz modelleri ile ilgili daha önce yayınladığımız  örgü bluz modelleri konumuzu inceleyebilir veya dantel bluz modelleri yazımızı inceleyerek farklı ve değişik örgü bluz örneklerine ulaşabilirsiniz.

Örgü Bluz Yapılışı Fotoğraflı Anlatım


Yorum yapın:Etiketler:

Çok Zarif Bir Örgü Bluz Yapımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. mu dedi ki:

    Hepsi çok güzel

Sayfa başına git