Çocuk Eldiven Modelleri

Çocuklar için birçok örgü parça modeli bulunmaktadır. Örgü kazaklar, yelekler, hırkalar, patikler, pançolar, atkı bere takımları, eldivenler ve daha nice model ve ürün çeşitliliği mevcuttur. Bu ürünleri hazır olarak alabileceğiniz gibi örgü olarak da tercih edebilirsiniz. El örgüsü ürünler tektir ve size aittir. Bunun içinde hazır ürünlerden çok daha fazla kıymetli ve değerlidir. Örgü ürünlere verilen değerin artması ile beraber model ve örnek çeşitliliğinde de artış görülmüştür.

Çocuk eldiven modelleri oldukça çeşitlidir. Desenli olarak yapılan modellerin yanı sıra aynı zamanda düz, motifsiz olarak yapılan modelleri de mevcuttur. Düz tek renk modelleri tığ işi motifler yaparak süsleyebilirsiniz. Kız çocuk eldivenlerini düz tek renk olarak örebilir daha sonra ise çiçek, yaprak gibi motifler ile süsleyebilirsiniz. Erkek eldivenlerini de yine tek renk düz olarak ördükten sonra ardından hayvan, araba motifleri yaparak eldivenin üzerine ekleyebilirsiniz.

  Çocuk eldiven örnekleri için sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilir, istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git