Çapraz Örgü Tekniği İle Bayan Patik Yapılışı

Merhaba sevgili arkadaşlar sizlere bugün paylaşacağımız konumuz çapraz örgü tekniği olacak çapraz örgü nasıl örülür ve bu güzel teknik ile yetişkinler için bir patik modelinin yapılışını paylaşacağız. Örnek tığ işi patiğimizin modeli ve renkleri benim çok hoşuma gitti ve bu yüzden sizlerle paylaşmak istedim.

Aslında sade bir örgü patik modeli fakat çapraz örgüden oluştuğu için farklı bir duruşu var. Patiğimizin fotoğraflarını ve eğitim videosunu konumuzun altına ekledim. Fotoğraflar ve video size yardımcı olacaktır.

Örgü patik modelleri kış aylarında hanımlar en çok tercih ettiği örgü işleri arasında yer alıyor. Neden derseniz çünkü patik modelleri gelinlerin çeyizinden tutun bebeklerin doğmadan önceki dolaplarında ve çekmecelerinde yerini alır. Çok geniş bir kesimin patik örneklerine ihtiyaç duymasından dolayı örgü patikler oldukça çok aranır ve örülmek istenir.

patik-modelleri-capraz-orgu

Tığ İşi Çapraz Örgü İle Yapılmış Bayan Patik modeli

Bu yüzden bizde bu yazımızda sizlere farklı bir örgü tekniği olan tığ işi çapraz örgü ile patik nasıl örülür bu konu hakkında bilgi vermek istedik. Aslında gönül isterdi ki çok daha fazla detaylı bilgiler aktaralım ama elimizdeki tek done bir öğretici eğitim videosu.

Çapraz Örgü Nasıl Örülür Eğitim Videosu

Videomuzu izledikten sonra çapraz örgü nasıl yapılır az çok fikriniz olmuş olacak. Şimdi sizleri kapitoneli çapraz örgü patik modelimizin videosuyla baş başa bırakıyorum.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git