Çapkın Erkeği Nasıl Anlarsınız ?

Çapkın erkeği yakalamanın birden fazla yolu vardır.Eşiniz sevgiliniz veya partnerinizin çapkın olup olmadığını anlamak istiyorsanız yazdıklarımızı göz ardı etmeyin. Çapkın erkekler genelde bakımlı ve elit takılırlar. Hiç kimse onların umrunda değilmişçesine davranır ve kimseyle işi olmazmış gibi davranırlar.

Fakat bir bayanı elde etmek isterlerse küçük küçük yaklaşarak onunla irtibat kurmaya çalışırlar.Fakat karşı cins onun ilgisine yanıt vermez ise çok fazla uğraşmazlar ve yeni avlarına yönelirler. Çapkın erkekler seçicidir ve her bayana yönelmezler. En zararsız olanları her kıza her bayana ilgi gösterip elde etmeye çalışan şıpsevdi tiplerdir ve gerçekten dediğimiz gibi zararsızlardır.

capkin-erkekler

Çapkın erkeğin iki dudağının arasından çıkanlar genellikle profösyönel cümlelerdir. Ve kısa kısa herşeyden anılardan bahsederler.Zaman zaman bilgileri ile bayanları kadınları etkilemeyi başarırlar. Bu tip erkekler bayanların kalbine giden yolu keşfetmişlerdir ve buna göre davranırlar. Önce elde etmek istediği bayan hakkında bilgi edinir ve sonra bu bilgiler doğrultusunda hareket ederler. Karşısındakini nasıl etkileyebileceklerini iyi bilirler.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git