Çalıkuşu Feride Makyajı Nasıl Yapılır ?

Makyaj denildiğinde ilk akla gelen bayanlar elbette, bayanlar daha bakımlı güzel ve çekici bir hale gelmek için makyaj yaparlar.Bütün kadınlar bakımlı ve güzel olmak ister.Bununda kozmetik ürünlerle pudra,allık,ruj ve benzeri ürünleri kullanarak güzel ve bakımlı gözükmeyi amaçlarlar.Son zamanlarda dizilerde ve sinema filmlerinde görümüş olduğumuz Fahriye Evcen Çalıkuşu Feride Makyajı oldukça revaçta bu yazımızda çalıkuşu feride makyajını nasıl yapabilirsiniz bunu anlatmaya çalışacağım.

Sizde Fahriye Evcen gibi pürüzsüz bir cilde ve etkileyici bakışlara sahip olmak istermisiniz ? Aslında Çalıkuşu Feride Makyajı buğulu bir makyaj tarzıdır. Buğulu gözlerle bakar ve oldukça etkileyicidir. Makyajda kapatıcılar ve siyah ve koyu kahverengi tonlar tercih edilmektedir.Ama biz sizlere yinede zorunlu kalmadıkça cildinizin doğallığını bozmamanızı ve makyaj yapmamanızı öneriyoruz.

Fahriye Evcen’ de aslında güzelliğini zorunlu olmadığı sürece makyaj yapmayarak nemlendiriciler kullanarak sade ve rujlar kullanmakta olduğunu söylüyor.

 

Çalıkuşu Feride – Fahriye Evcen Makyajı Yapımı

 

calikusu-feride-makyaji-nasil-yapilir

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git